Koguduse nimepäev 26.09.2021

Oli esimene sügispühapäev ja pidasime Kihelkonna koguduse aastapäeva. Meil olid külalised Kuressaarest ja Kärlalt. Jumalateenistusel jutlustas praost Anti Toplaan, laulsid Kuressaare koguduse segakoor Sauer ning Kärla koguduse naiskoor Kargell. Samuti Kihelkonna koguduse naiskoor ja ansambel Collecta. Peale jumalateenistust oli õues kaetud kohvilaud ning saime veel keha kinnitada ja mõtteid vahetada. Ilm oli päikeseline ja niisamuti kokkutulnute meeleolu. Praostile sai üle antud Maren Suurna tehtud imekaunis kott Kihelkonna kiriku sümboolikaga. Suur tänu kõigile, kes olid pidupäeva ette valmistamas, eelmisel päeval kirikut koristamas ja laudu sättimas, küpsetamas ja kohvi keetmas. Tervitus ka meie sõpradele Nokias, kes sel aastal külla ei jõudnud, aga loodetavasti kohtume järgmisel aastal! Inglid saatjateks igal päeval.