Koguduse naiskoorike - 30

Kui sirvida Kihelkonna koguduse vana kantslikladet – kaustikut, kuhu kirikuõpetaja märgib lühidalt üles infot jumalateenistuste kohta, siis leiab sealt ka märke, et 1. novembril 1992.aastal oli esimene laulmine meie kirikus koguduse naiskooril. Seega on ehk põhjust tähistada 30. sünnipäeva! Koor ei ole kunagi olnud rohkearvuline, keskmiselt 12 lauljat. Kui 30 aastat tagasi oli liikmete vanus 30-60, siis nüüd ... pisut rohkem.

Tänases koosseisus on: Viive Riisik, Aino Koor, Valentina Fjodorova, Helmi Reinsoo, Sirje Rõuk, Erna Tamkivi, Sirje Ernits,  Asta Salumaa, Lenna Albo, Vahta Reinvald, Iivi Argel ja   Ülle Reinsoo.

Tänulikult meenutame neid, kes jõudnud oma elurännakul taevakoju:

Magda Vaher, Adeele Sepp, Vaike Orlova, Armilde Jõeleht, Helga Luup, Meida Triipan, Erna Tihik ja Enda Kokk.

Mõne sõnaga meenutades möödunut: osavõtt kõigist Saarte praostkonna laulupühadest ja vaimulikust laulupeost Kuressaares 2017, ka mandril toimunutest;1996 kontsertreis Soome, Nokiasse; üldlaulupidu Tallinnas; laulmised kodukirikus ja naaberkirikutes Mustjalas, Kärlal, Ansekülas ja palju muud.

Lisaksin ka meeleoluka äramärkimise Taritus toimunud maakonna vokaalansamblite žanripäeval, kus saime tulevikulootuse preemia.

Olen väga tänulik, et olen saanud seda tööd kooriga teha läbi aastakümnete.

Ülle Reinsoo  AD 2022