Koguduse naiskoorike - 30

Kui sirvida Kihelkonna koguduse vana kantslikladet – kaustikut, kuhu kirikuĂ”petaja mĂ€rgib lĂŒhidalt ĂŒles infot jumalateenistuste kohta, siis leiab sealt ka mĂ€rke, et 1. novembril 1992.aastal oli esimene laulmine meie kirikus koguduse naiskooril. Seega on ehk pĂ”hjust tĂ€histada 30. sĂŒnnipĂ€eva! Koor ei ole kunagi olnud rohkearvuline, keskmiselt 12 lauljat. Kui 30 aastat tagasi oli liikmete vanus 30-60, siis nĂŒĂŒd ... pisut rohkem.

TĂ€nases koosseisus on: Viive Riisik, Aino Koor, Valentina Fjodorova, Helmi Reinsoo, Sirje RĂ”uk, Erna Tamkivi, Sirje Ernits,  Asta Salumaa, Lenna Albo, Vahta Reinvald, Iivi Argel ja   Ülle Reinsoo.

TÀnulikult meenutame neid, kes jÔudnud oma elurÀnnakul taevakoju:

Magda Vaher, Adeele Sepp, Vaike Orlova, Armilde JÔeleht, Helga Luup, Meida Triipan, Erna Tihik ja Enda Kokk.

MĂ”ne sĂ”naga meenutades möödunut: osavĂ”tt kĂ”igist Saarte praostkonna laulupĂŒhadest ja vaimulikust laulupeost Kuressaares 2017, ka mandril toimunutest;1996 kontsertreis Soome, Nokiasse; ĂŒldlaulupidu Tallinnas; laulmised kodukirikus ja naaberkirikutes Mustjalas, KĂ€rlal, AnsekĂŒlas ja palju muud.

Lisaksin ka meeleoluka Ă€ramĂ€rkimise Taritus toimunud maakonna vokaalansamblite ĆŸanripĂ€eval, kus saime tulevikulootuse preemia.

Olen vĂ€ga tĂ€nulik, et olen saanud seda tööd kooriga teha lĂ€bi aastakĂŒmnete.

Ülle Reinsoo  AD 2022