Kiriku aastapäev 2023

Pühapäeval, 1.oktoobril  tähistasime oma kiriku aastapäeva.

Pühapäeva hommikul alates kella üheksast askeldasid tragid perenaised rahvamajas valmistades võileibu ning kattes laudu. Toodi rohkelt põnevaid loteriivõitusid. Sel aastal oli loterii eesmärgiks kiriku altariruumi kroonlühtri remont, sest üle poole sajandi vanused lambipesad ei taha kõik enam hästi voolu edasi anda.

Kell 11 algas kirikus kontsert-jumalateenistus, kus laulsid Kihelkonna segakoor, koguduse muusikakollektiivid ning külalised Nokia kogudusest. Jutlustas Nokia koguduse peaõpetaja Ville Järvinen.

Peale jumalateenistust suunduti rahvamajja, et keha kinnitada, tervitusi jagada ning loteriivõite loosida. Kuna 1.oktoober on rahvusvaheline muusikapäev, siis esines rahvamajas Kihelkonna segakoor ja külalised Nokia kogudusest.

Kella kolme paiku külastasid Nokia külalised koos õpetaja Rene Reinsooga Kihelkonna hooldekodu pere.